יום שישי, 18 באוקטובר 2013

שמירה על ריהוט גן

הגינה שלך היא לא רק מקום למנוחה , הגינה בדרך כלל משקפת את הטעם שלך. כאשר מישהו מבקר בבית שלך תמיד תרצה להראות לו איך עיצבת את הגינה וכאשר האדם מעריץ את הסגנון ודקורציה של הגינה שלכם , אתם בוודאי מרגישים גאווה וסיפוק.

גינה היא בהחלט מקום נהדר למנוחה, באותו הזמן , אתה יכול להפוך אותה לשימושית יותר על ידי התקנת ריהוט גינה מתאים. ואז באותה הגינה הישנה שהייתה בעבר מקום למנוחה בלבד תוכל להפוך למגרש משחקים של הילדים, פינת אוכל נחמדה ומקום כדי לבדר את האורחים והמבקרים.
ריהוט גן וריהוט מרפסת:

רהיטי גן הם בעלי מבנה מיוחד לשימוש בתנאי חוץ. לרוב הבתים בכל רחבי העולם יש סוג כלשהו של שטח פתוח בצורה של מרפסת, או במידה ומדובר על בית פרטי אז ישנו תמיד שטח של גינה שבדרך כלל לא מנוצל. לכן ריהוט גינה תפס בשנים אחרונות תאוצה וכיום תראו כמעט בכל גינה או מפרסת, ערסל, נדנדה, מיטת שיזוף גזיבו או כל פריט ריהוט גן שיעשה את ההבדל מסתם מרפסת או גינה למקום מושלם לאירוח ומנוחה.

הדבר הראשון והחשוב ביותר שאתה צריך עבור הגינה שלך הוא כיסאות. לפיכך, שולחן וכיסאות לגינה הם החלקים החשובים ביותר של ריהוט גן. כשאתה חוזר הביתה בסופו של יום מעייף ועמוס בעבודה , ברור שאתה רוצה לשבת בגינה שלך ולבלות זמן עם המשפחה שלך ולא תוכל לעשות זאת ללא פינת ישיבה מתאימה.

איך לבחור את ריהוט הגן הטוב ביותר :
בעת רכישת סט ריהוט גן יש לוודא שהוא נוח ובמקביל צורת הרהיטים צריכה ללכת עם הסגנון של הבית שלך ועם הקישוט של הגינה שלך.
ישנם המון סוגים וחומרים מהם עשויים רהיטי הגן כגון ריהוט גן מעץ וריהוט גן מאלומיניום או פלסטיק. אתם יכולים לרהט את הגינה או המרפסת בסגנונות שונים ובחנויות רהיטים פופולאריות. מה שעליכם לעשות הוא רק לעבור על הקטלוג, לראות כמה דוגמאות ולבחור את הסוג הנכון של רהיטי גן שמוסיפים לצד החיצוני של הבית שלך.


סוגים שונים של חומרים המשמשים לייצור ריהוט גן מיועדים לעמוד בתנאי חוץ אך במקרים מסוימים בעיקר במוצרים הזולים יש לוודא שהחומר עמיד ונכון מבחינה אסתטית לגינה שלך. עץ , ברזל , אלומיניום יצוק ופלסטיק קשיח הם החומרים הנפוצים ביותר בשימוש לריהוט גן. הדבר החשוב ביותר בבחירת ריהוט גינה הוא לבדוק אם החומר של הריהוט עמידים למים.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה